5 věcí, díky kterým se stanete pro svého partnera svůdnější!

Toužíte vnést do svého soukromého života opět vášeň a spalující touhu? Zjistěte, jak rozdmýchat ve svém partnerovi zájem o vás!

Po několika letech ve vztahu soužití přichází mezi partnery stereotyp. Pokud je to i váš případ, nevěšte hlavu, stačí několik vychytávek a váš partner vás opět bude mít za svou dokonalou bohyni!

Rozpoutání vášně je jednodušší, než si myslíte!

Udělejte svému miláčkovi překvapení, které ho ohromí a vzruší zároveň. Není třeba učení se novým technikám, jediné co uděláte, je koupě nového prádla. Erotické prádlo patří do fantazií mnoha mužů a váš partner není žádnou výjimkou.

Zamyslete, co má váš partner rád?

Před nákupem erotického prádýlka je třeba se zamyslet, co vlastně vaší polovičku vzrušuje. Je spíše ‘’horňák’’, který může nechat oči na plném dekoltu? Nebo si zaslouží označení ‘’’dolňáka’’, milujícího pohled na dokonalé ženské pozadí?

Jako další věc je třeba si rozmyslet, jakou postavu vlastně máte a co vám slušet bude a co naopak vhodné není.

Co tedy koupit?

1. Dobře padnoucí podprsenku

Pokud je váš partner typ muže, kterému jde hlavně o prsa, pak se při nákupu zaměřte na výběr erotické push-up podprsenky, která vám udělá dokonale tvarovaný a plný dekolt.

2. Kalhotky, vhodné pro váš typ postavy

Své pozadí zase zvýrazníte správně střiženými erotickými kalhotkami. Erotické nejsou jen tanga, uchvátíte i v brazilkách nebo kalhotkách doplněných krajkou.

Erotické prádlo, kterým si ho získáte!

V dnešní době máte tolik možností, jak ze sebe udělat sexální bohyni!

3. Bodystocking

Bodystocking je erotický komplet, který je vyrobený z jemného průsvitného materiálu. Komplet je většinou celotělový a ušitý tak, aby co nejlépe zvýraznil vaše ženské křivky. Komplety mají mnohdy průstřihy v intimních partiích. Bodystocking je ideální volbou v případě, že chcete svého miláčku dostat do kolen.

  Kromě svého zadečku a poprsí, lze dělat dojem i dalšími částmi vašeho těla.

4. Punčochy

Punčochy by rozhodně měly být součástí vašeho sexy outfitu. Nejen, že vám krásně prodlouží nohy, ale také zakryjí případně nedokonalosti, které ženy trápí (př. křečové žíly, celulitidy atd.).

5. Podvazky

Pokud máte v plánu nákup samodržících punčoch, pak jistě neopomeňte přihodit do svého košíku také podvazky. Ty punčochy drží na správném místě, ale také dokreslují celkový sexy vzhled.