Matrace Dřevočal Berta

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Skladem
Výrobce český výrobek
Kategorie Matrace, Latexové
Kód DR-BERTA
Doba dodání 10 dní
Cena 5231 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Rozměr:
80 x 195 výška 16 cm.
85 x 195 cm. výška 16 cm.
80 x 200 cm. výška 16 cm.
85 x 200 cm. výška 16 cm.
90 x 200 cm. výška 16 cm.
120 x 200 cm. výška 16 cm. +5376 Kč
140 x 200 cm výška 16 cm. +5576 Kč
160 x 200 cm. výška 16 cm. +5576 Kč
180 x 200 cm. výška 16 cm. +5576 Kč
Potah:
Úplet, pratelný do 60°
Aloe Vera, pratelný do 60°
Sanitized, pratelný do 60° +605 Kč
Lyocell, pratelný do 60° +605 Kč
Medicott, pratelný do 60° +605 Kč

Popis produktu

Kvalitní český výrobek -Matrace Berta s volbou dvojí tuhosti je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Výhodou matrace je, že každý z partnerů si může zvolit tuhost, která mu lépe vyhovuje. Jádro je tvořeno kvalitní studenou HR pěnou. Žlutozelenou nosnou vrstvu tvoří elastická pěna MediFoam. Tato strana matrace je vhodná spíše pro ty, ktefií preferují tvrdší spaní. Druhou nosnou vrstvu tvoří třízónová latexová plotna. Latex se řadí k měkkčím materiálům, proto je tato strana matrace vhodná pro zákazníky, kteří vyžadují měkkou, ale zároveň tvarově stálou matraci. Spánek na této matraci vám zaručí celkové uvolnění a relaxaci po celou dobu spánku.
Matraci je vhodné uložit na všechny typy lamelových roštů. Potaj je pratelný při 60°C.

--Tuhost matrace: strana 1 - Měkká a 3 - Tvrdá 
- Klinicky testováno.
- 5 anatomických zón
- Pratelný potah
- Výška jádra: 16 cm.
- Nosnost do 110 kg.


ČESKÝ VÝROBEK  

        Potah:
1. Kvalitní potah Aloe Vera, obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
2. Antibakteriální potah Sanitized nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
3. Potah Lyocell je z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.
4. potah Medicott: značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C. 

    

 Další obrázky
Matrace Dřevočal Berta