Matrace Dřevočal Denisa

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Skladem
Výrobce český výrobek
Kategorie Matrace, Pružinové
Kód DR-DENISA
Doba dodání 10 dní
Cena 5738 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Rozměr:
80 x 195 cm. výška 21cm.
85 x 195 cm. výška 21cm.
80 x 200 cm. výška 21cm.
85 x 200 cm. výška 21cm.
90 x 200 cm. výška 21cm.
120 x 200 cm. výška 21cm. +5500 Kč
140 x 200 cm. výška 21cm. +6675 Kč
160 x 200 cm. výška 21cm. +6675 Kč
180 x 200 cm. výška 21cm. +6675 Kč
Potah:
Úplet, pratelný do 60°
Aloe Vera, pratelný do 60°
Sanitized, pratelný do 60° +606 Kč
Lyocell, pratelný do 60° +606 Kč
Medicott, pratelný do 60° +606 Kč

Popis produktu

Kvalitní český výrobek - pružinová matrace z taštičkových pružin, s pružinovým jádrem obsahujícím až 1000 pružinek různých tuhostí samostatně balených v pouzdrech z netkané textilie. Díky velkému množství pružinek se matrace ideálně přizpůsobí vašim křivkám, což je základ pro klidný a osvěžující spánek. Nosnou vrstvu tvoří elastická pěna MediFoam tvarovaná do masážních nopků. Tato matrace je dominantní svou výškou. Uložení matrace je vhodné jak na pevnou desku, tak na lamelový rošt.
Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. 
Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.
-Střední tvrdost matrace číslo 2
- taštičková pružinová kostra – 1000 ks. pružinek v matraci 90x200 cm.
- HR studená pěna gramáže 38 kg/m3 s masážními nopy.
- viscoelastická-líná pěna s masážními nopy.
- pratelný potah matrace, dělitelný zipem na dvě poloviny.
- výška matrace 21 cm.
- nosnost matrace do 110 kg.
- záruka matrace 5 let.

ČESKÝ VÝROBEK        
       Potah:
1. Kvalitní potah Aloe Vera, obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
2. Antibakteriální potah Sanitized nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
3. Potah Lyocell je z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.
4. potah Medicott: značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.

 Další obrázky
Matrace Dřevočal Denisa