Matrace Dřevočal IRMA

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce český výrobek
Kategorie Matrace, Pružinové
Kód DR-IRMA
Doba dodání 10 dní
Cena 3600 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Rozměr:
85 X 195 cm. výška 19-21cm., dle zvoleného potahu
80 x 200 cm. výška 19-21cm., dle zvoleného potahu
85 x 200 cm. výška 19-21cm., dle zvoleného potahu
90 x 200 cm. výška 19-21 cm., dle zvoleného potahu
120 x 200 cm. výška 19-21 cm., dle zvoleného potahu +4015 Kč
140 x 200 cm výška 19-21 cm., dle zvoleného potahu +4015 Kč
160 x 200cm. výška 19-21 cm., dle zvoleného potahu. +4015 Kč
180 x 200cm. výška 19-21 cm., dle zvoleného potahu. +4015 Kč
Potah:
Úplet, pratelný do 60°
Aloe Vera, pratelný do 60°
Sanitized, pratelný do 60° +606 Kč
Lyocell, pratelný do 60° +606 Kč
Medicott, pratelný do 60° +606 Kč

Popis produktu

Kvalitní český výrobek - pružinová sedmizónová matrace Irma. Nosné vrstvy matrace tvoří elastická pěna MediFoam střiední tuhosti, tvarovaná do masážních nopů. Použití nopů u matrace je velmi prospěšné pro prokrvení pokožky a uvolnění svalstva v průběhu spánku. Díky pružinovému jádru je zajištěno dokonalé provzdušnění matrace. Tato matrace je vhodná pro širokou škálu uživatelů. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem.

Matrace Drevočal mají pro snadnější manipulaci a praní potah dělitelný zipem na dvě poloviny. 

Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo pevnou podložku.- Přírodní materiály.

-Střední tvrdost matrace, číslo2
- Letní a zimní strana. (kokos – ovečka)
- PUR pěna gramáže 30 kg/m3.
- Jádro těchto matrací tvoří pružiny o síle drátu 2,4mm.
- Potah matrace je pratelný, dělitelný zipem na dvě poloviny.
Výška matrace 19-21 cm, dle zvoleného potahu.
- Nosnost do 120 kg.
- Záruka na jádro matrace  2 roky.
ČESKÝ VÝROBEK        

      Potah:
1. Kvalitní potah Aloe Vera, obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
2. Antibakteriální potah Sanitized nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
3. Potah Lyocell je z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.
4. potah Medicott: značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.

 Další obrázky
Matrace Dřevočal IRMA