Matrace Dřevočal Monika

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Skladem
Výrobce český výrobek
Kategorie Matrace, Pružinové
Kód DR-MONIKA
Doba dodání 10 dní
Cena 7028 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Rozměr:
80 x 195 výška 22 cm.
85 x 195 cm. výška 22 cm.
80 x 200 cm. výška 22 cm.
85 x 200 cm. výška 22 cm.
90 x 200 cm. výška 22 cm.
120 x 200 cm. výška 22 cm. +6850 Kč
140 x 200 cm výška 22 cm. +7375 Kč
160 x 200 cm. výška 22 cm. +7375 Kč
180 x 200 cm. výška 22 cm. +7375 Kč
Potah:
Úplet, pratelný do 60°
Aloe Vera, pratelný do 60°
Sanitized, pratelný do 60° +606 Kč
Lyocell, pratelný do 60° +606 Kč
Medicott +606 Kč

Popis produktu

Kvalitní český výrobek - pružinová matrace s taškovou pružinou Diana

Jedná se o luxusní matraci s dvojí tuhostí, základem taštičkové matrace je střed tvořený velkým počtem samostatných pružinek obalených v pouzdrech z netkané textilie. Nosné vrstvy jsou kombinací Gel – latexu a tvrzené MediFoam pěny. Gel – latex je unikátní typ latexu, který má chladivý efekt, je měkký, ale tvarově stálý, tuhost č.1. Světle zelená antidekubitní nosná vrstva je vyrobena z MediFoam pěny, tuhost č.3.
Matrace je vhodná na lamelový rošt bez polohování nebo na pevnou podložku.
-Tuhost matrace: strana 1 - měkká a strana 3 - tvrdší
- Klinicky testováno.
- 5 zon
- Pratelný potah
- PUR pěna gramáže 30 kg/m3.
- Výška matrace 22 cm.
- Nosnost do 130 kg.
- Záruka na jádro matrace  3 roky.ČESKÝ VÝROBEK  

        Potah:
1. Kvalitní potah Aloe Vera, obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
2. Antibakteriální potah Sanitized nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
3. Potah Lyocell je z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.
4. potah Medicott: značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.      

 Další obrázky
Matrace Dřevočal Monika