Moderní řešení interiéru

Hledáte komplexní služby na úrovni? Chcete nový nábytek? Novou koženou sedací soupravu? Hodláte nově řešit Váš interiér? Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci? Zařizujete svou novou kancelář? Pokud toužíte po nových bytových doplňcích, novém nábytku do vašeho interiéru, nebo chcete váš interiér přeměnit kompletně od základu, můžete vyzkoušet rady odborníků na návrhy a realizaci interiérů.

 

Pokud byste se rádi svěřili do rukou odborníků nejpovolanějších, měli byste vyzkoušet služby Art interiéru. V posledních letech jsou u zákazníků stále oblíbenější kožené sedací soupravy. I tento sortiment nabízí obě bytová studia a vybírat si můžete od levných sedaček, jejichž ceny začínají zhruba na 10 tisících Kč, až po luxusní kožené sedací soupravy, které si můžete nechat vyrobit na míru, nebo si v bytovém studiu objednat jakýkoliv atypický rozměr.

 

Zkrátka na výběr je toho opravdu mnoho a na své si zde přijde každý. I ti nejnáročnější klienti. Proto byste i vy měli využít služeb studia Art interiér a nechat se provést úžasným světem interiérového designu, který může být i u vás doma. Nabízíme také velký sortiment kvalitních postelí z masivu i čalouněné, matrací a lamelových roštů. Sledujeme trendy ve zdravém spaní, vývoj výroby nových materiálů a umíme Vám navrhnout to správné řešení.