Nabídka FRANKE vám může ušetřit práci, čas i peníze

Máte nový byt či dům a čeká vás zařizování nové kuchyně, nebo uvažujte o její rekonstrukci? Hledáte nové nápady v odborných časopisech a tematicky zaměřených webech?  Nechte se inspirovat naším článkem s doporučením předního českého odborníka na výběr dřezů a dřezových baterií Alexe Nováka, hlavního jednatele a dealera značky FRANKE, jenž ve svém obchodě disponuje širokou nabídkou kvalitních německých dřezů a baterií na stránkách www.eshop-FRANKE.cz.

 

Pan Alex Novák doporučuje, že při výběru by se zákazník měl primárně řídit velikostí svého bytu, domu a především kuchyně. Rovněž by měl zájemce o novou či rekonstruovanou kuchyň zohlednit počet obyvatel v domácnosti. V rámci aktuálních trendů moderního bydlení by měl zákazník rovněž vzít v potaz, že dřez bude dotvářet vzhled kuchyňské linky i kuchyně jako celku: proto by se mělo přihlédnout jak na vzhled dřezu, tak rovněž k materiálu, z něhož je vyroben.

 

Pokud si přejete ve své kuchyni vlastnit kvalitní dřez s dřezovou baterií a stále si nemůžete vybrat, můžete vsadit na více než osvědčenou, pověstnou německou kvalitu značky FRANKE. Díky internetovým stránkám této společnosti máte aktuální možnost zvolit z velké nabídky tectonitových, nerezových, granitových, či keramických dřezů a k nim hodících se baterií.

 

Doplňky vybírejte podle četnosti užívání dřezu

Když již máte jasno, z jakého materiálu by měl váš dřez být, zohledněte také účel a frekvenci užívání vašeho nového dřezu. V nabídce FRANKE je k dispozici celá řada doplňků, které vám s mytím nádobí může pomoci. Kromě klasických dřezů můžete vybírat i z dvojdřezů, dřezů s vaničkou či odkapávačem, možná je i kombinace obojího. Vanička se výborně hodí například při omývání příborů a drobného nádobí, kam je můžete odložit, aby se vám nepletly s ostatním, větším nádobím. Dřez s odkapávačem vám ušetří místo v kuchyni, navíc vám bude skvěle pasovat k interiéru celé místnosti.

 

Kupovat u FRANKE znamená přijít si na spoustu výhod

V rozsáhlé nabídce on-line obchodu eshop-FRANKE.cz lze objednat celou řadu druhů dřezů této značky již v kombinaci s baterií. Pokud tedy potřebujete i baterii a zároveň byste chtěli ušetřit, můžete zauvažovat o nákupu ucelené sady. Nákup kompletního balíčku vychází levněji, než kdybyste části kupovali jednotlivě. Navíc vám při nákupu přes e-shop odpadne cestování do obchodu, jelikož veškeré zboží vám bude dodáno přímo až domů. Využijte časově omezenou akční nabídku obchodu na stránkách www.eshop-FRANKE.cz  a třeba bude mít po jednom zhlédnutí jasno.