Parapety pro každou domácnost

Náš dům, či byt, by měl vypadat dobře nejen uvnitř, ale i zvenku, a proto bychom se měli starat o to, aby dobře vypadala zahrada, fasáda domu, okna, ale stejně tak bychom se měli zaměřovat i na detaily, které se velkým dílem podepisují na celkovém dojmu.

Jděte na to chytře a uvidíte, že parapety od firmy Intermen s.r.o., jsou pro pro vás zajímavou variantou. Můžete je využít venku, brání poškození fasády a také plní estetický dojem. Odstínové požadavky jsou tak bonusem a prokážou vám tu dobrou službu. Sjednotit barevně celý koncept domu tak bude hračka. S parapety se dá různě kouzlit a domu lze tím pádem dodat originalitu.

Parapety se dělí na vnější a vnitřní a základním dělítkem je materiál. Vnější parapety jsou z hliníku, kdežto vnitřní parapety jsou vesměs plastové. Proto jsou vhodnou alternativou k plastovým oknům, ale i k oknům dřevěným, neboť jsou opatřovány dřevo-dekorovými fóliemi. Na své si přijde opravdu každý, protože nabídka těchto parapetů zahrnuje 50 různých barevných provedení. Ovšem vždy záleží na každém majiteli interiéru a jeho vkusu, jak si představuje svůj byt vybavit a doplnit například o okenní parapety.