Polštář 70x90 cm. Dacron® 95°zip, DuPont®

Výrobce JOLIS
Kategorie Polštáře, 70x90cm
Kód LE-PO-57
Doba dodání 5 dní
Cena 889 Kč

ksKOUPIT

Popis produktu

 70x90cm zip, výplň 1000g,DuPont® celosvětová 1. v KVALITĚ VLÁKNA !

Vysoce luxusní polštář Dacron® 95° se zipem je vyroben ze značkového vlákna Dacron® (polyesterové mikrovlákno se zvětšeným povrchem, které v dotyku připomíná prachové peří).
Tvarovaná vlákna Dacron® mají zvýšenou schopnost odpařování, vyší tepelnou izolaci a jsou příjemnější na omak.
Dá se načechrat ,nesléhavé vlákno, lehké jako prachové chmýří - Dacron®  výplň je tvořena z maličkých chomáčků vláken, které se dají snadno načechrat, stejně jako peří a tím déle udržet původní tvar a nadýchanost vašeho polštáře. 
Přizpůsobivá podpora (Optimální podpora) - Tisíce Dacron®  chomáčků stočených vláken v polštáři se ideálně přizpůsobí tvaru vaší hlavy, krku a vašim pohybům, čímž umožňují dosáhnout správného stupně podpory po celou noc.
Tvarová stálost - Dacron® chomáčky vláken byly navrženy tak , aby odolaly mačkání a žmolkovatění, váš polštář si zachová původní tvar po dlouhou dobu. Povrch tvoří zjemněné broušené mikrovlákno (100% polyester), měkký, hebký a velice příjemný na omak. 
Kvalita - každý ložní produkt, který je naplněn značkovým vláknem Dacron® má své číselné označení uvedené na nášivce. Toto licenční číslo osvědčuje, že výrobek byl vyroben s licencí a splňuje veškeré přísné kvalitativní parametry značkového vlákna dacron.  
Vlákno Dacron® představuje celosvětovou špičku v kvalitě vlákna s možností opakovaného praní na 95°C (výrobce Advansa dříve DuPont - celosvětová jednička ve výrobě nejkvalitnějších dutých vláken, je bezpochyby zárukou nejvyšší kvality výrobku).
Atestovaná zdravotní nezávadnost / protialergická 
Praní na 95°C zaručuje nejvyšší hygienický standardDalší obrázky
Polštář 70x90 cm. Dacron® 95°zip, DuPont®
Polštář 70x90 cm. Dacron® 95°zip, DuPont®