Přikrývka Klinmam Clinic -vysoce antibakteriální

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Klinmam
Kategorie Přikrývky, 140x200, Přikrývky z dutého vlákna
Kód KL-9
Záruka 24 měsíců
Doba dodání 14 dní
Cena 1997 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
140 x 200 cm (1200 g) 1997 Kč

Popis produktu


Jako ozdravný program působí KLINMAM Clinic, jejíž jedinečnost je dána především náplní ze značkových bioaktivních vláken Fillwell®Wellcare, které jsou schopny snížit během 24 hodin množení mikrobů (bakterií a plísní) v lůžku až o 99%.
Prokazuje to test AATCC 100 provedený Americkou asociací textilních chemiků a barvířů.

Vlákno náplně obsahuje anorganickou polymerovou přísadu, která při kontaktu s mikroby je činí životaneschopnými a její působení, neškodné lidskému organismu, představuje vysoce účinnou a dlouhodobou prevenci proti zdravotním rizikům. Materiálové složení vhodně doplňuje lehká povrchová tkanina ze 100% česané dlouhovláknité bavlny v lesklé, hladké úpravě. Kromě toho, že je lehká, působí příjemně na dotek.

Konstrukční řešení přikrývky KLINMAM Clinic představuje prošití povrchu malými kruhy a okrajovým límcem. Tato konstrukce brání jak srážení okrajů,.tak srážení přikrývky po šířce. Obvodová část je prošita zdvojenou lemovkou zajišťující zvýšenou pevnost přikrývky a její lepší přiléhavost k matraci. Uvedený způsob prošití zabraňuje posouvání náplně při manipulaci s přikrývkou.

Ložní výbava KLINMAM Clinic je jednou z nejlepších cest k velmi rychlému a dlouhodobému ozdravění lůžka tam, kde by se mohly vyskytnout podmínky pro vznik a šíření bakterií a plísní. Vybavení lůžka těmito výrobky výrazně podporuje utváření zdravého a hygienického prostředí a napomáhá prevenci proti potencionálním zdravotním rizikům.

Ložní výrobky KLINMAM Clinic s danými hygienickými vlastnostmi je možné využít také ve veřejných ubytovacích a zdravotnických zařízeních, kde jsou na lůžkové vybavení kladeny vysoké hygienické požadavky.


Výrobek se může prát v pračce při teplotě vody nejvýše 60°C

Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor

Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy 110°C, opatrně při žehlení parou

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení

Při chemickém čištění vyžaduje opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem, benzínem, trifluotrichloretanem s omezeným přidáním vody. Samoobslužné čištění není dovoleno.