Víte, že vysavače dokážou vysávat nejen suché nečistoty?

Rozmanitá nabídka vysavačů KÄRCHER pro použití v domácnosti zahrnuje širokou paletu strojů, které dokážou nejen vysávat suché nečistoty, ale také, například, vysávat horký popel a tekutiny, foukat listí a prach, čistit koberce a čalounění, vyrábět čisticí páru nebo čistit vzduch.

Univerzální vysavače

Univerzální mokro-suché vysavače můžete používat jak vevnitř, tak venku pro vysávání tekutin, hrubých nečistot, jemného prachu při rekonstrukci, foukat listí na zahradě.

Vysavače jsou zpravidla vybavené sadami příslušenství pro konkrétní použití, například pro čištění automobilů, vysávání popelu z krbů a grilů.

Vysavače pro čištění koberců

Vysavače pro čištění koberců (tzv. tepovače) se postarají o důkladnou čistotu kobercových ploch, čalounění, matrací, textilních závěsů a autosedaček a to do hloubky vláken. Tyto čisticí stroje využívají extrakční metodu čištění - čištění mokrou cestou: čisticí roztok je vstřikován pod tlakem hluboko do koberce a odsáván spolu s uvolněnou nečistotou. Důkladně odstraní mastnotu, nečistoty a pachy. Sériově dodávanou násadou na čištění tvrdých ploch šetrně vyčistíte i tvrdé podlahy.

Parní vysavače

Parní vysavače spojují v sobě funkce parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých nečistot, při čemž všechny tyto funkce se mohou provádět součastně. Parní vysavače můžete používat v celé domácnosti: v kuchyni, koupelně, na dlažbu a jiné podlahy, při čištění sedaček a koberců.

Horká pára, vyprodukovaná parními vysavači zaručuje nejen zářící čistotou vzhled, ale i hygienickou čistotu vyčištěných povrchů. Parní vysavače fungují jako vysavače s vodním filtrem, což umožňuje zvlhčovat a osvěžovat vzduch v místnosti

Bohatou nabídku kvalitních vysavačů od firmy KÄRCHER pro různé účely použití najdete na www.SATTER.cz