Změňte si interiér dle svých možností

Určitě již uvažujete měsíce i roky o tom, že svůj dosavadní interiér vyměníte za nový, moderní? Nevíte ale, jaké trendy jsou v současné době aktuální? Nemáte představu, na kolik vás tato změna finančně vyjde? Nevíte, na koho se máte obrátit? Je to jednoduché, interiérové studio Sargánek a Skácel se specializuje na kompletní realizace interieru a návrhy interiérů, včetně zajištění komplexních stavebních úprav a vlastní výroby nábytku.

S každým zákazníkem je zpracován návrh interiéru, a to včetně 3D vizualizace interiérů a výkresové dokumentace. Výsledkem je vytvoření takového návrhu interiéru, se kterým budou obě strany maximálně spokojené. Proto neváhejte při realizaci interiéru a navštivte zaměstnance na pobočkách firmy v Hranicích, kde Vám rádi a ochotně poradí, jakou cestou se vydat při realizaci interiéru, sestaví návrh interieru, řešení a další možnosti včetně rozpočtu.

Při realizaci je samozřejmě dbáno na prověřené materiály od prověřených dodavatelů, jelikož je na studio vytvářen tlak v podobě vysokých nároků na design, kvalitu, kreativitu od zákazníků. Ale i konkurence jde dopředu, což znamená, že pokud nebude pravidelně dosahováno dobrých výsledků, nemůže firma konkurovat v tomto oboru.