I váš byt se může obléci podle nálady, ročního období...

​Nemusíte zrovna rekonstruovat byt, třeba potřebujete změnu jen pro lepší pocit. Nejsnadnější a nejlevnější změnou, je změna textilních bytových dekorací.

Textilní bytové dekorace, jako jsou ​povlaky na polštáře​, přehozy, ​prostírání, ​ubrusy, běhouny, naprony, zástěry​​, chňapky, celý interiér zásadně dotvářejí.

To vše, stejně jako zařízení bytu, však podléhá módním trendům. Současný trend v bytových textiliích a dekoracích není jednoznačný. Zahrnuje širokou škálu módních směrů se dvěma krajními protipóly - od střízlivé jednoduchosti až po luxusní nákladnou zdobnost.

​Jsou eshopy, které odráží barevné trendy ročního období. Po celý rok si můžete domů přinášet výrobky charakterizující příslušné období, neboť pravidelně připravuj​í​ jak kolekce celoroční, jarní, podzimní a vánoční.

​Kolekce jak do moderních interiérů, chalup, romantické linie inspirované přírodou, natur kolekce....

Jak je to s materiály?

​Většinou se používají materiály ze 100% bavlny​, či​ s polyesterem. Jaký je mezi nimi rozdíl? 

  • ​Čistě přírodní ze 100% bavlny, potištěné bavlněné plátno, příjemné na omak, s tzv. nešpinivou úpravou. Což v praxi znamená, že rozlitá tekutina se nevsákne a zůstává na povrchu. Tuto úpravu ocení především rodiny s dětmi. 
  • ​Směs bavlny a polyesteru. Polyester zaručuje snadnější údržbu, ubrusy se lépe žehlí, míň se mačkají...

​Kolekce v dané barevnosti kombinují dva i více vzorů - proužky, kytičky, ornamenty, kostky - které se vzájemně doplňují a rozvíjejí a díky tomu dosáhnete v interiéru dokonalé harmonie.

Oblékněte svůj domov​ podle ročních období​

Bytový textil odedávna patří do našich domovů. Dříve měl jejich význam čistě užitný charakter. S měnící se kulturou bydlení se změnil také význam textilu v našich domácnostech. Dnes nám již nestačí pouze praktická utěrka či ubrus na stole. Pomocí bytových text​ilních​ dekorací vytváříme příjemné místo, které odpovídá našim potřebám a vkusu.

Při nákupu doplňků začněte výběrem vhodné barevnosti, která by měla ladit s vašim nábytkem, barvou stěn, koberce​m​. Slaďte ubrus se sedáky na židlích, závěsy, polštářky, zástěru s chňapkou...