Články

Parapety pro každou domácnost

Náš dům, či byt, by měl vypadat dobře nejen uvnitř, ale i zvenku, a proto bychom se měli starat o to, aby dobře vypadala zahrada, fasáda domu, okna, ale stejně tak bychom se měli zaměřovat i na detaily, které se velkým dílem podepisují na celkovém dojmu.
Detail článku

Nabídka vám může ušetřit práci, čas i peníze

Máte nový byt či dům a čeká vás zařizování nové kuchyně, nebo uvažujte o její rekonstrukci? Hledáte nové nápady v odborných časopisech a tematicky zaměřených webech?
Detail článku

Nabídka FRANKE vám může ušetřit práci, čas i peníze

Máte nový byt či dům a čeká vás zařizování nové kuchyně, nebo uvažujte o její rekonstrukci? Hledáte nové nápady v odborných časopisech a tematicky zaměřených webech? Nechte se inspirovat naším článkem s doporučením předního českého odborníka na výběr dřezů a dřezových baterií Alexe Nováka, hlavního jednatele a dealera značky FRANKE.
Detail článku

Změňte si interiér dle svých možností

Určitě již uvažujete měsíce i roky o tom, že svůj dosavadní interiér vyměníte za nový, moderní? Nevíte ale, jaké trendy jsou v současné době aktuální? Nemáte představu, na kolik vás tato změna finančně vyjde? Nevíte, na koho se máte obrátit?
Detail článku

Sedáky na kancelářské židle

Sezení v kacńceláři nebo ve škole může být při špatně zvolené židli nebo kancelářském křesle nepříjemné a bolestivé. Zvláště, pokud vaše kancelářské křeslo nebo židle ve školní lavici jsou vám nepohodlné nebo anatomicky nevyhovující. Pokud není ve vaší moci změna sedacího nábytku v kanceláři, můžete nepohodlí zmírnit použitím vhodných sedáků.
Detail článku

Moderní řešení interiéru

Hledáte komplexní služby na úrovni? Chcete nový nábytek? Novou koženou sedací soupravu? Hodláte nově řešit Váš interiér? Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci? Zařizujete svou novou kancelář? Pokud toužíte po nových bytových doplňcích, novém nábytku do vašeho interiéru, nebo chcete váš interiér přeměnit kompletně od základu, můžete vyzkoušet rady odborníků na návrhy a realizaci interiérů.
Detail článku

Ubrusy

Originální ubrusy z Hezkého domova: http://shop.hezky-domov.eu/ubrusy-a55

Jedinečné polštáře

Jedinečnost každého domova podtrhnete jedinečnými designovými polštáři. Takové polštáře najdete v nabídce internetového obchodu Polstarovnik.cz.
Detail článku

Elegantní svačinový box

Dětství je aktivní období plné pohybu, svobody a bezprostřednosti. Děti se příliš nezamýšlejí nad tím, jak a kde jíst, co je a není hygienické. Žijí tady a teď a my dospělí jim můžeme v mnohém závidět. Jejich stravovací návyky mimo domov ale ovlivnit můžeme. Je třeba jen zvolit tu nejlepší cestu. Hodně barevnou a zábavnou, aby upoutala jejich pozornost.
Detail článku

Skleněné police

Kvalitní skleněné police od výrobce za skvělé ceny. Vhodné do koupelny, kuchyně, sprchového koutu, si můžete vybrat ve třech variantách síly skla. 6, 8 a 10mm, v různých odstínech. Samozřejmostí jsou police na míru.

Víte, že vysavače dokážou vysávat nejen suché nečistoty?

Rozmanitá nabídka vysavačů KÄRCHER pro použití v domácnosti zahrnuje širokou paletu strojů, které dokážou nejen vysávat suché nečistoty, ale také, například, vysávat horký popel a tekutiny, foukat listí a prach, čistit koberce a čalounění, vyrábět čisticí páru nebo čistit vzduch.
Detail článku

Jak zvolit správnou poličku

Poličky a police jsou ideálním řešením, jak vytvořit praktický odkládací prostor a navíc si designově zvelebit prostory, ve kterých trávíme většinu času.
Detail článku

I váš byt se může obléci podle nálady, ročního období...

​Nemusíte zrovna rekonstruovat byt, třeba potřebujete změnu jen pro lepší pocit. Nejsnadnější a nejlevnější změnou, je změna textilních bytových dekorací.
Detail článku

5 věcí, díky kterým se stanete pro svého partnera svůdnější!

Toužíte vnést do svého soukromého života opět vášeň a spalující touhu? Zjistěte, jak rozdmýchat ve svém partnerovi zájem o vás! Po několika letech ve vztahu soužití přichází mezi partnery stereotyp. Pokud je to i váš případ, nevěšte hlavu, stačí několik vychytávek a váš partner vás opět bude mít za svou dokonalou bohyni!
Detail článku

Jak vybrat matraci?

Jistě to každý zná. Stará matrace přestává sloužit, potřebujete řešit zdravotní problém či jen prostě sháníte novou matraci. V kamenných obchodech je nabídka omezená a na internetu je často až moc široká.
Detail článku

Bambusové ponožky – reklamní trik nebo 100% bambusové pohodlí?

Bambusové vlákno a vůbec výrobky z něj si oblíbil celý svět až koncem 20. století. Švýcaři přišli před pár lety s nápadem jak extrahovat textilní vlákna ze stonků bambusu. Tato vlákna však nebyla zcela ideální pro další výrobní proces, byla velmi nestejnorodá. V roce 2009 byl zaznamenán první pokus o vyrobení příze, avšak až roku 2010 se vyrobila příze, která měla potenciál pro užití v textilním průmyslu. Jedná se často o směs, kde bambusové vlákno tvoří 30 až 70 %. Zbytek tvoří vlna, bavlna, viskóza, polyamid a polyakrylonitril. Vlákno dosahuje jemnosti do 3,6 tex.
Detail článku

Inspirace pro Vaše bydlení

Měníte Váš byt nebo dům a hledáte tu správnou inspiraci? Tyto inspirace pro Vaše bydlení můžete nalézt na našem webu Inspireli.com mezi realizacemi ověřených architektů, nebo je můžete přímo kontaktovat sami s žádosti o jejich pomoc.
Detail článku

Vše o bytovém textilu

Inspirujte se a zařiďte svůj interiér bytovým textilem tak, abyste se v něm cítili pohodlně. Staňte se také i Vy odborníkem na bytový textil jako jsou záclony, závěsy, ložní prádlo, deky, přehozy, polštáře, polštářky, potahový textil, ubrusy a prostírání.
Detail článku

Magazín pro ženy - řidičky

Internetový magazín Žena v autě je jediným nezávislým magazínem v ČR určeným speciálně ženám - řidičkám. Magazín sleduje trendy ze světa aut, módy, kosmetiky i nové dopravní značky. Přináší čerstvé informace o nových autech. Radí, jak dbát bezpečné jízdy, ale zároveň nabízí i možnost zábavy díky zajímavým soutěžím pro své čtenářky.
Detail článku

Roleta či žaluzie?

Hledáte vhodné zastínění nebo zatemnění oken? Vybíráte mezi roletou a žaluzií a nevíte si rady? Následující článek vám pomůže zodpovědět základní otazníky. Žaluzie i rolety existují v různých variantách. Při rozhodování se zaměřte především na funkci a estetiku. Velkou roli hraje to, zda se má plánované zastínění stát také interiérovým doplňkem nebo zda má být co nejvíc nenápadné. Zvážit byste měli také finanční stránku věci, náklady se mohou pohybovat od několika stovek po tisíce.
Detail článku

Renovace koupelny

Rekonstruovat koupelnu bývá jednou z nejdražších renovací v byte či domě. O první místo se poprala s rekonstrukcí kuchyně, kterou dnes bezpečně finančně zaštiťují obchody s nábytkem, které si cenově konkurují. Pokud Vás taková renovace čeká v novém útočišti, vždy si řádně promyslete, zda máte dostatek financí na renovaci koupelny. Pokud je otázka peněz vyřešena, zamyslete se důkladně nad kompozicí nábytku a sanity ve Vaší nové koupelně. Dnes je velmi moderní mít velkou koupelnu spojenou se záchodem, se sprchovým koutem a vanou, dvěma velkými umyvadly u honosného zrcadla.
Detail článku

Hřejivá prostěradla pro chladná rána

V nastávajícím chladném a sychravém počasí se nám často nechce ani vylézt z postele. Nejraději bychom strávili celý den pěkně zachumlaní v pelíšku. Takovou pohodu si však jen málokdy můžeme dovolit a proto musíme nedostatek času nahrazovat kvalitními a velmi příjemnými materiály, které nás zahřejí a příjemně naladí pro celý pracovní den.
Detail článku

Kovové garnýže, spolehlivá klasika do každé domácnosti

Okenní dekorace jsou v dnešní domácnosti velmi podstatným a funkčním doplňkem zároveň. Podílejí se na celkovém ladění interiéru, dotvářejí design a vytváří zvukovou bariéru. Veškeré látkové doplňky vylepšují akustiku a celkově zútulňují naše bydlení. Ať už je vašim cílem barevné vyznění domácnosti nebo potřebujete zajistit čistě praktickou funkci zatemňovací, ať už si pro svůj domov zvolíte záclony, barevné závěsy nebo voály, v žádném případě se neobejdete bez garnýží a záclonových tyčí.
Detail článku

Kvalitní matrace jako základ zdravého spánku

Spánek je jednou z nejdůležitějších fyziologických potřeb člověka. Bez pravidelného a kvalitního spánku nemůže náš organismus správně fungovat. Během kvalitního spánku dochází hlavně k regeneraci centrální nervové soustavy. Pokud si nedopřejeme dostatečně dlouhý spánek jednu noc, dojde u nás následující den k pocitu únavy spojeným se snížením pozornosti, poruchami nálady a zhoršením celkového myšlení. Pokud si však nedopřejeme kvalitní a dostatečný spánek dlouhodobě, dochází nejprve k celkovému zhoršení kvality života a následně může dojít k rozvoji duševních chorob. Stres, úzkost, deprese, to jsou jedny z prvních příznaků.
Detail článku

Krepové povlečení

Příjemná atmosféra v ložnici, útulnost, pocit pohody a pohodlí, to vše je dáno mnoha faktory. Kromě barevného ladění stěn, nábytku, koberce, závěsů a záclon, osvětlení a případných dalších doplňků je to povlečení, které spolu s kvalitními matracemi a pohodlnou postelí by mělo přímo lákat k uložení se ke slastnému spánku. Povlečení musí i svým vzhledem dotvářet útulnost celé ložnice. Na kvalitním povlečení velice závisí kvalita spánku, proto by se nemělo podceňovat. Na trhu s ložním prádlem je dnes tak pestrá paleta nabídek, že si každý může vybrat podle svého gusta.
Detail článku