Matrace Dřevočal Bára

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Skladem
Výrobce český výrobek
Kategorie Matrace, Latexové
Kód DR-BARA
Doba dodání 10 dní
Cena 5667 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Rozměr:
80 x 195 výška 16 cm.
85 x 195 cm. výška 16 cm.
80 x 200 cm. výška 16 cm.
85 x 200 cm. výška 16 cm.
90 x 200 cm. výška 16 cm.
120 x 200 cm. výška 16 cm. +5713 Kč
140 x 200 cm výška 16 cm. +6013 Kč
160 x 200 cm. výška 16 cm. +6013 Kč
180 x 200 cm. výška 16 cm. +6013 Kč
Potah:
Úplet, pratelný do 60°
Aloe Vera, pratelný do 60°
Sanitized, pratelný do 60° +605 Kč
Lyocell, pratelný do 60° +605 Kč
Medicott, pratelný do 60° +605 Kč

Popis produktu

Kvalitní český výrobek - Luxusní matrace Bára, jejíž jádro je tvořené kombinací perforovaného třízónového latexu a studené / HR pěny, doplněné o vrstvu viscoelastické pěny. Viscoelastická pěna je rozdělena do sedmi zón jak tvarováním nopků tak navíc i kombinací různých tuhostí líných pěn. Ramenní kolébku tvoří líná pěna s nižší hustotou, která snižuje tlak matrace na tělo. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt

-Tuhost matrace: strana 1 - Měkká a 2 - Střední tvrdost 
- Klinicky testováno.
- 7 anatomických zón
- Pratelný potah
- Výška jádra: 16 cm.
- Nosnost do 120 kg.

ČESKÝ VÝROBEK  

        Potah:
1. Kvalitní potah Aloe Vera, obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.
2. Antibakteriální potah Sanitized nabízí dokonalou ochranu proti bakteriím a roztočům a zabraňuje rozmnožování mikroorganismů. Udržuje biologickou rovnováhu pokožky a přispívá k fyzickému a psychickému komfortu uživatele. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
3. Potah Lyocell je z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C.
4. potah Medicott: značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Potah je snímatelný a pratelný při 60°C. 

    

 Další obrázky
Matrace Dřevočal Bára